• Współpraca z ECDP Group

• ECDP GROUP

3 października 2018 r. w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie z przedstawicielami Grupy ECDP - firmy, która objęła patronatem kierunek technik ekonomista. Podpisanie umowy patronackiej pozwoli na wzbogacenie naszej oferty edukacyjnej o ciekawe staże, praktyki oraz zajęcia ze specjalistami w zakresie finansów i rachunkowości. Współpraca ma również zaowocować stypendiami dla najlepszych uczniów z kierunku technik ekonomista oraz ciekawymi propozycjami pracy dla absolwentów naszej szkoły.

Podczas spotkania nastąpiło uroczyste podpisanie umowy patronackiej. Przedstawiciele Grupy ECDP przedstawili uczniom i nauczycielom profil działania firmy oraz możliwości wynikające z nawiązanej współpracy.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania młodzież miała możliwość rozmowy z przedstawicielami firmy. Uczniowie bardzo chętnie pytali o możliwość odbycia stażu oraz późniejszego zatrudnienia.

Mamy nadzieję, że dla naszych uczniów będzie to kolejna okazja do rozwoju i sprawnego wejścia na rynek pracy po zakończeniu szkoły.