• PRO-ART

• Grupa PRO-ART narodziła się w 2014 roku. Głównym powodem założenia grupy była chęć rozwijania w uczniach Ekonomika pasji takich jak fotografia, animacja, film i grafika. Opiekunem i założycielem grupy jest p. Barbara Brewko.

W skład grupy wchodzą: Miłek Maja, Kubik Magdalena, Kopeć Jakub

ABSOLWENCI

Absolwentka Technikum Organizacji Reklamy. Swoją przygodę z fotografią zaczęła w klasie III. Posiada wrodzone wyczucie fotografii. Cały czas poznaje nowe możliwości, na które pozwala aparat fotograficzny. Prowadzi bloga  (http://patrycjalisy.blogspot.com/), gdzie można przyglądać się jak jej fotografia ewoluuje i przynosi coraz lepsze efekty. Wraz z Agatą Neuman prowadzi kanał na YOU TUBE  pt. "Niekonwencjonalnie".

Absolwentka Technikum Organizacji Reklamy. Z fotografią zetknęła się przypadkiem i tak już zostało. Łączy ją z filmem i opowieścią. Wraz z Patrycją Lisy prowadzi kanał na YOU TUBE, gdzie pokazuje jak "Niekonwencjonalnie" można spędzić czas. Prowadzi bloga. Poprzez fotografię buduję wyjątkową aurę swoich opowiadań. Blog byłby zwykłym i przeciętnym, gdyby nie zdjęcia, które opowiadają najwięcej...

Absolwent Technikum Organizacji Reklamy. Animacja, to coś w czym poczuł się świetnie. Rozumie, widzi i myśli animacją. Wszystkiemu towarzyszy nieodzowna grafika na dobrym poziomie. Robi to z ogromnym zaangażowaniem, a jednocześnie swobodą.

ABSOLWENCI - ZAŁOŻYCIELE PRO-ART

Absolwentka, uczęszczała do klasy Technikum Organizacji Reklamy. Fotografią zajmuje się od lat. To pasja powiązana z pracą. Ma za sobą wiele konkursów, projektów i akcji. Najchętniej zajmuje się reportażem. Dokumentuje ważne momenty za pomocą obiektywu, w sposób klarowny i czysty. Pokazuje esencję wydarzenia. Wszystko to robi z dużym spokojem i skupieniem. Od 4 lat działa w multimedialnej gazecie OUTRO, w której obecnie pełni funkcję "szefowej wszystkich szefów", czyli prowadzi dział fotograficzny.

Absolwentka, uczęszczała do klasy Technikum Organizacji Reklamy. W grupie PRO-ART zajmuje się grafiką i dba o atrakcyjność facebookowego profilu grupy ProArt. Ma wiele zainteresowań. Posiada ciekawą osobowość, co widać w jej działaniach.

Absolwentka, uczęszczała do klasy Technikum Organizacji Reklamy. Świetnie się czuje w fotografii i grafice. Swobodnie porusza się na obu płaszczyznach. Pracuje zawsze w dużym skupieniu, aż do osiągnięcia celu. W fotografii widać dużą lekkość i swobodę. Ma na swoim koncie kilka konkursów fotograficznych.

Absolwentka, uczęszczała do klasy Technikum Organizacji Reklamy. Jej zorganizowanie i mnogość pomysłów mocno wspiera działania grupy PRO-ART. Dokumentuje i dba o przekazanie informacji o działaniach grupy szerszemu gronu odbiorców za pomocą internetu i innych środków. Jest też nieocenionym wsparciem technicznym podczas prowadzonych sesji zdjęciowych i filmowych.

Absolwent, uczęszczał do klasy Technikum Organizacji Reklamy. Jego największą pasją stał się film. Potrafi wyselekcjonować momenty idealne w tworzonych realizacjach.
            W swych zbiorach kolekcjonuje filmy wykonane zarówno "do szuflady", jak i takie które od dawna funkcjonują w reklamie. Udokumentował za pomocą filmu wiele ważnych wydarzeń z życia Ekonomika.

Absolwent, uczęszczał do klasy Technikum Organizacji Reklamy.
            W jego działaniach fotografia, film i grafika przeplatają się tworząc zgrane połączenie. Prym wiedzie fotografia, do której widać szczególne zamiłowanie. Ma za sobą kilka konkursów fotograficznych.

Za nami rok pracy, który zaowocował wieloma ciekawymi działaniami m.in.:

- kalendarz Ekonomik Tarnowskie Góry 2015

- film promujący Ekonomik 2014

- film promujący Ekonomik 2015

- film "Samorządność dla uczniów" przygotowany na potrzeby Starostwa w Tarnowskich Górach

- film "Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej 2014"

-film prezentujący Aktywne przerwy w Ekonomiku

- film podsumowujący XX Festiwal Twórczości Ekonomika I

- film podsumowujący XX Festiwal Twórczości Ekonomika II

- film podsumowujący XXI Festiwal Twórczości Ekonomika

- film podsumowujący "Szlachetna Paczka  - edycja 2014"

- film pt. "IVa - podziękowanie dla nauczycieli"