• Zakończenie roku szkolnego

• Kolejny rok szkolny za nami... Był to rok pełen wrażeń i zaangażowania młodzieży Ekonomika w wiele akcji społecznych, charytatywnych, a także konkursów i projektów edukacyjnych.

W dniu zakończenia roku szkolnego nagrodziliśmy nie tylko uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, ale również tych, którzy w szczególny sposób i z ogromnym zaangażowaniem brali udział w organizowanych akcjach i projektach.

Dziękujemy, Uczniowie, za Wasz wysiłek, entuzjazm, wspaniałe pomysły i pozytywne nastawienie!

Życzymy Dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim uczniom wspaniałych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

• Dzień sportu

• W dniu 21.06.2022 r. w naszej szkole odbył się „Dzień sportu”. Młodzież brała udział w mini turniejach gier zespołowych oraz konkursach indywidualnych. Wyniki: piłka koszykowa: pierwsze miejsce zajęła klasa 3c, drugie miejsce zajęła klasa 2b a trzecie miejsce zajęła klasa 2c, czwarta byłaklasa 1c. W indywidualnym konkursie rzutów osobistych najlepszy był Paweł Dąbrowski.
              W siatkówce: pierwsze miejsce zajęła klasa 3f, druga była klasa 2b, trzecia 3c a czwarte miejsce zajęła klasa 2c. W konkursie na celność zagrywki wygrał Jakub Mazur. W rywalizacji klas w piłce nożnej:wygrała klasa 3c, drugie miejsce zajęła klasa 3f a trzecia była klasa 1c. Najskuteczniejszym strzelcem w konkursie do celu został Szymon Garcorz.

Wszystkim dziękujemy za dobrą zabawę i gratulujemy osiągniętych wyników.

Organizatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego.

• KRZYŻ ZASŁUGI

• Dnia 10 czerwca w Warszawie odbyła się uroczystość obchodów 100 lecia Związku Oficerów Rezerwy Rzeczpospolitej Polskiej. Z ramienia szkoły w uroczystości uczestniczył prof. Łukasz Sitarz. Związek uhonorował Pana profesora krzyżem zasługi. Szkoła od lat współpracuje ze Związkiem, między innymi przy organizacji Konkursu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. Przewodniczący Związku - pułkownik rezerwy Alfred Kabata jest absolwentem naszej szkoły, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Gratulujemy Panu Profesorowi Sitarzowi wyróżnienia.

Tekst: Joanna Stomska

• Ekonomik nakręcony na pomaganie

• Zakończyliśmy tegoroczną edycję akcji „Ekonomik nakręcony na pomaganie”. Serdecznie dziękujemy za Wasze ogromne zaangażowanie. Każda przyniesiona nakrętka daje nadzieję ciężko chorym dzieciom, wspiera ich leczenie i rehabilitację. Jesteście wspaniali!
              Szkolna Sekcja Wolontariatu

• Filmowy Dzień Dziecka w Ekonomiku

• Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski zaprosił na sens filmowy z Jasiem Fasolą. Był popcorn, chipsy i już prawie wakacyjny klimat ;)

Tekst: Justyna Łapińska

• "Góra Grosza"

• W tym tygodniu sfinalizowaliśmy tegoroczną edycję akcji „Góra Grosza”. Serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji oraz pomoc w jej organizacji. Udało się zebrać 127,20 zł. Środki zostały przekazane na rzecz Towarzystwa Nasz Dom, które pomaga dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.